♥ | Rock Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

supeR qoThıc nıckleR ... !!

2 posters
YazarMesaj
Dαrky '
ραтяση
ραтяση
Dαrky '

Rep Sistemi : 2

supeR qoThıc nıckleR ... !! Empty
MesajKonu: supeR qoThıc nıckleR ... !!   supeR qoThıc nıckleR ... !! I_icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 11:06 pm

HAYKIRSAN DÜNYAYA ANLAMASLAR DERDİNİ YAŞAMAK GÜSEL DEİPTE KANDIRMA KENDİNİ....

ZıLqıtLarı AqıtLarın Kucaqına Bırakan Bir Şehirde Yaşlenıyorum Hüzne. Aqıt Yakmayı biLmeyen qencLiqim. Acı DemLiyor diLinde

TabutLara Sıqamayacak Kadar intihar Var. Seytanın Siparişi

Uzak Durun DüşLerimden. Cekin Terapi OrduLarınızı

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!

Bir cinayetten ibaret katlettiğin satırlarım..

ßέηi †aηЯidaη qέLέη мέsajLaЯLa iKηa έ†мέyέ caLi$мa !.. KέηDi i$LέDiqiη quηahLaЯLa ßέηi su¢LuyoЯsuη...

Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adama rastladım..bugün de yoktu orada!..keşke,keşke hiç gelmese...

Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecek..yalnızlık gerçek demek..gerçek bizi çekecek!!!..

Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz,dünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminiz..asadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz

ÇığLık atmaK istiyor içimin DerinLikLeri // ßu korkunç sessizLik durduruyor ßeni

ßÜTün dünya GüNAHkaR MAsuM dEĞiİLiz HiçßİrRİMiss

yaLan söLéme yaLanIm oLursun oyun oyNama oyUnCaqIm oLurSun

arTıq kİmSé iÇhin üsüLmüCem yaRInI biLméDiqim Bi dünyaDa inSanLarIn boŞ söZL:ériyLé geÇirmiCém

sensiZ qeceLér haRam - sabaHLar qüNaH bana !

béN küÇük bir kIzIm oyunCakLarımı alIrsanIz sizinLé oynarIm

qidén déiL, kaLandr térkédén qidén dé ßu yüsdén qitmi$tir zatéénNn

TErk Edeni TErk eTmek ßüük ZevKTir AMa seVeni TErk ETmeq En büüK KAhpeLİktir!!TErk Edeni TErk eTmek ßüük ZevKTir AMa seVeni TErk ETmeq En büüK KAhpeLİktir

Tak Boynuma İpini, ya da kes biLeğimi Sensiz yaşatacağına öLdür ßeni, daha iyi

Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı, Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı

Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!

şimdi oturuyor sensizlik kalkıp gittiğin yerde

yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin

Biri qider biri qeLir hayat hep böyLedir
VedaLar koysada bazen qitmek qerekir
MeseLe BekLemektir
MeseLe ÖzLemektir BeLki ben yanıLdım Sonum Depresiftir !

HIÇBIR ÖNYARGIM YOK BÜTÜN INSANLARDAN NEFRET EDIYORUM, O KADAR

Otopsisi yapıLdı bu aşkın !! aŞk Bitmiş Konu Kapansın !!

Gözümden Akan YaşLar Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun !

Şişthhh güçlü bir adamsın sen Eğilme düşlerime

DEĞMEYECEK BİRİ içingurur yere serilir mi?

Melekler duymuyor sesimi KaranLık işte

Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM

Kalbimin Yarısını,Gülüşümü,Güneşimi Alıp ***ürdü Şimdi Geriye Kalan Yarım Bir Kalp Ağlayan İki Göz Ve KaranLıkLar !

Yaşıyor Ama Uzaktaysam Senden Bilki Seni Hiç Unutmadım ! Ölüm Değilse Bizi Ayıran Yazık Olmuş Hata Yapmışız

Ben Seninle Karşılaşacağımı Bilseydim başka türlü Yetiştirirdim Kendimi

Şimdi öyle garip bir haldeyimki Kimse çözemiyor bu halimi Susuyorum, çatışma oluyor Oysa sdece susarak özlüyorum seni

Zor geçmişi unutmak çok zorbeLLi bir şey oLmayacağı ne sen boşuna soru sorne de kalbini yor

BirbiriNe sırTını dnmüş iki yürek sen ve ben

nefretmiymiş içini karartan kıskançlıkmıymıs gözünü karartanBana karşı kininmiymiş ansızın seni benden alan

Artık senin gibi şerefsizlere karnım TOKOyuna devam romeoama artık JuLiet yok!

Değişken bir dünyada, ben sabit kalıyorum Herkes başka başka severken, ben yine seni seviyorum

Ne Kanuni ne de FatihimAma isTediğim kalbi fetheder ele geçirmesini biLirim!

RoL değişimi yaptık sanırımTerkeDen ben peşimden koşan sen

Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL !

Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık,Yaşantım, en hoş aydınlık içinde, karanlık!

An gelir insan gülerken ağlarmış Gözyaşları sel olup kalbine akarmış

biz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes

Taş oLsan diLe geLirdin! İşte öLe sewmiştm Susacak kadar biLe yanımda deiLmişsin, Geç Fark ettim

Aşkmı Dedin Bana Saçmaladın Seni Seviyorum Diyene İnanma Yol Ver Beni En Son Bırakıpta Gidende Beni Herşeyden Çok SEverdi Boşver

Hayat Yollardan Çizilmiş Olsa bile bu Yollardan Birini Seçeceksin ! Seçdiğin Yolda öLüm oLsa biLe seLam Verip Geçeceksin !

Aşkıma Bir Ceza Ver kaLbim Seni Sevmesin Senin Yalan Aşkına Allah Muhtac Etmesin !

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle Taş değilim sandığın kdr

Ne yalan sözler nede boş sevdaların kızıyız seviorum dediğimde tapmayı gülerken ağlamayı can yakanların canını almayı öğretti hayat

Biz aşkı iki öpücük sananlardan değiliz sevdiğimiz için dünyaları yakanlardanız köşkten konaktan değil isyankar sokaklardan geldik tek elde 2 gül tutmayız sevdiğimize ihanet gibi bir ŞEREFSİZLİKLE sırtından vurmayız !

Biz Biz Olduqumuz Için SeviLdik ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz ! Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK ! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık!

Biri Gider Biri Gelir Hayat Hep böyLedir Vedalar Koysada Bazen Gitmek Gerekir MeseLe Beklemek,özLemektir Belki Ben yanıLdım Sonum DepresiFtiR !

Sevgiyi gostereceksin benim gibi Söylemek yetmez Gozlerinde olacak soylemek yetmezSevgi herşeydir, kalbe hapsedilmez Seveceksin benim gibi ama buna senin yureğin yetmez !

Sensizliğin acısını sen nerden bileceksinki sen hiç sensiz kalmadınki

Bir destan yazar gibi gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice!

Değişken bir dünyada, ben sabit kalıyorum Herkes başka başka severken, ben yine seni seviyorum

Eyy yar'BAna senden,sana benden başka herkes yapancı,herkes el

'nefess aLma efess aL'

Hep derdim ya son sevdiğimsin diye… Son sevdiğim değil… Son “Seviyorum” dediğim oldun

ßana Hava Atıcan Die Kendini Kasma Damarındaki kanın ßiLe ßana HasTa !

Şimdi Gitsem KoymazKiKaLsaM Neye YararKi Sana AşK HiÇ YaKıŞmaDıßen YaKıştıRaM***i!!

BirdeN GeLeN BiR HeYeCaNdISoNu oLmAyAn bİr mAsAlDıaLıŞkAnLıK YaPtI BıRaKmAdISoNrA YoK oLdU SızLaDı cAnI

Hafızam Çok KuvvetLi gLiba UNUTAMIYORUM

Göz göze gelme gözlerimle, o gözler bana bir şeyler söylüyor Bakışlarını kaçırsanda benden, o gözler beni sevdiğini söylüyor

Sevilmek için illa güzel mi olmalı? Çirkinin gönlü güzele düşmez mi? Ağlamak için illa yaşmı akmalı gözler gülerken kalp ağlamaz mı? Gülü koparmak için illa dalından mı koparmalı? Gonca dalında solmaz mı? Öldürmek için illa silah mı olmalı gözler silah bakışlar kurşun olmaz mı?

Aşığım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et ! çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir

Kahretmişim hayatıma her gece içiyorum Sevilmeden sevmenin cezasını çekiyorum !

Sussun istiyorum şu koca kalabalıkKonuşmasın,gelmesin,gitmesinler yanımaİhtiyacım yok çünkü yeni bir hatıraya

Aşk NasıL İki kişiLik Göz göRe göRe deLiLikHani Hayat MüşteRekti Üzüntü neden Tek KişiLik!
^RoCK_GiZeM^
ℓα∂у мσ∂єяαтöя
ℓα∂у мσ∂єяαтöя
^RoCK_GiZeM^

Rep Sistemi : 0

supeR qoThıc nıckleR ... !! Empty
MesajKonu: Geri: supeR qoThıc nıckleR ... !!   supeR qoThıc nıckleR ... !! I_icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 5:20 pm

SaqoL..

supeR qoThıc nıckleR ... !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» süpR nickLeR
» Koyucu NickLeR '
» SerSeri NickleR
» SüpeR RocK AvatarlaRı !
» bir kızın webcam actıktan sonraki diyalogları :D super :D