♥ | Rock Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu

4 posters
YazarMesaj
Dαrky '
ραтяση
ραтяση
Dαrky '

Rep Sistemi : 2

"Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu Empty
MesajKonu: "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu   "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 3:32 pm

17 yaşındaki genç, facebook'ta 'nasıl öldürebileceğine' dair anket açtığı annesini boğup, satırla parçaldı. Cesedi poşetleyip çatıya saklayan cani evlat, arkadaşlarından yardım isteyince yakalandı!

Bursa'nın Osmangazi İlçesi kan donduran bir vahşetle sarsıldı. Hamidiye Mahallesi'nde yaşayan Asiye (46) ve Halil F. çifti iki yıl önce boşandı. TIR şoförlüğü yapan Halil F., Belçika'ya yerleşti. Asiye F. ise üniversite öğrencisi kızları S.F. (25), N.F. (20) ve liseden terk oğlu Mümin F. (17) ile yaşamaya devam etti. Fabrikada çalışan anne akrabalarına, garsonluk yapan oğlunun kendisine zarar vermesinden korktuğunu söyledi. 'OĞLUM YAPMA' DİYE YALVARDI

Pazartesi günü ise anne ile oğlu arasında tartışma çıktı. Asiye F., yaşadıklarını kardeşi S.K.'ya anlattı. Bu durum Mümin F.'yi öfkelendirdi. 'Beni şikayet mi ediyorsun' diyen genç, ekmek bıçağını annesinin karnına sapladı. Asiye F., çığlık attı, yalvardı. Durmayan Mümin, annesini boğarak öldürdü. BİRA İÇİP ÇARŞIDAN SATIR ALDI

Cesedi banyoya sürükleyen cani evlat, gece boyu bira içip ne yapacağını düşündü, sabah saatlerinde çarşıya gidip satır ve büyük boy çöp poşetleri aldı. Mümin F. satır ile annesinin kafasını, kollarını ve vücudunu poşetlere sığacak şekilde 6 parçaya ayırdı. Poşetleri inşaat halindeki evlerinin üçüncü katına çıkartan genç, daha sonra internet kafeye gidip iki arkadaşından "Annemi öldürdüm, cesedini torbalara koydum. Mudanya'da denize atalım" diye yardım istedi. Gençler ise soluğu emniyette aldı. Harekete geçen polis, Mümin F.'yi internet kafede yakaladı. 'SATANİST DEĞİL ATEİSTİM'

Mümin F., "Annemle anlaşamıyorduk. Dayıma, 'Bu çocuk beni çıldırtıyor. Bir gün ya o beni öldürecek veya ben onu' dedi. Çok zoruma gitti. Dayım ayrıldıktan tartıştık. Mutfaktan aldığı bıçakla, 'Seni öldürürüm' dedi. Ben de bıçağı alıp karnına sapladım. Sonra da boğdum. Cesedini parçalara ayırıp üst kata çıkardım. Satanist değil ateistim" dedi. SİTEDEKİ 'A' ŞIKKINI UYGULADI

Mümin F.'nin bir süre önce facebook'ta kendi gurubunu kurarak "Annemi Nasıl Öldürebilirim" anketi açtığı iddia edildi. Ankette (a) bıçakla (b) boğarak (c) tabancayla (d) zehirleyerek seçenekleri bulunduğu belirtildi. Mümin F., cinayeti de anketteki gibi bıçakla ve boğarak işledi. Mümin F.'nin ceset fotoğraflarını internete koymayı planladığı öne sürülürken, sık sık gittiği internet kafedeki bilgisayarlara da el kondu. Gencin MSN'nden son olarak ablası ile görüştüğü saptandı.

Öte yandan, M.F. polisteki sorgusunun ardından sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklanarak Bursa E Tipi Kapalı Cezaevi'ne konuldu. HAK ETTİ ÖLDÜRDÜM

Mümin F.'nin siyah tırnakları dikkat çekti. YÜZÜK PARMAĞINI KESMİŞ

EVDE inceleme yapan polis, tüyler ürperten manzarayla karşılaştı. Asiye F.'nin kafasının bulunduğu poşetten, cinayette kullanılan bıçak çıktı. Talihsiz kadının yüzük parmağının da kesildiği belirlendi. Parmaktaki yüzük ise banyoda bulundu.
BlackStar(L)
üує
üує
BlackStar(L)

Rep Sistemi : 0

MesajKonu: Geri: "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu   "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 7:31 pm

yuhhh !
Allah düşmanına vermesin böylesini
sağol cnm
GizemM_00
üує
üує

MesajKonu: Geri: "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu   "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 7:35 pm

bencede yuhhhhhhh!
saol cnm
Dαrky '
ραтяση
ραтяση
Dαrky '

Rep Sistemi : 2

MesajKonu: Geri: "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu   "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 7:43 pm

önmli deqil. (:
^RoCK_GiZeM^
ℓα∂у мσ∂єяαтöя
ℓα∂у мσ∂єяαтöя
^RoCK_GiZeM^

MesajKonu: Geri: "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu   "Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu I_icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 5:34 pm

Yuhhh...!Artık YaHH Evil or Very Mad

"Annemi nasıl öldüreyim" anketi gerçek oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyadaki 6 Gerçek :D:D
» Gerçek korkuyu tatmak ister misiniz?
» Amerikan Zekasına Her Zaman Hayran Kalmışımdır (gerçek Bir Olaymış)
» Nasıl Bir Bebekmişsiniz
» Travesti Nasıl Olunur ?