♥ | Rock Fan CLub © 2009 | ♥

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Sapıklıkta bir ekol: Sikfuk Röportajı [2007]

YazarMesaj
Dαrky '
ραтяση
ραтяση

Rep Sistemi : 2

MesajKonu: Sapıklıkta bir ekol: Sikfuk Röportajı [2007]   Paz Tem. 19, 2009 8:09 pm

Saygıdeğer goregrind grubu Sikfuk, saygıdeğer arkadaşımız sodomy&Lust'ın sorularını cevapladı.
Sorular için yaş sınırı bulunmazken, cevaplar 18 yaşından küçüklere zararlı olabilir, eğer 18 yaşından küçükseniz siteden
çıkınız.

sodomy&Lust: Teabag At Birth 2006’nın en iyi giden işlerinden biri.Gore Delicious EP’den 4yıl sonraki ilk uzun albümünüz.Neden bu kadar uzun süre beklediniz?

Tardgrinder: Çünkü gruptaki bazı bok herifler bırakıp,tekrar birleşti.Ancak 2005’in Mayıs’ına kadar boklar toplandı ve sikfuk daha önce olmadığı kadar sabit kaldı.

sodomy&Lust: Bu albüme gösterilen tepkiden memnun musunuz?

Tardgrinder: Şimdiye kadar iyi gidiyor gibi görünüyor.Bir çok olumlu tepki aldım ama buna rağmen çok fazla eleştiri duymadım.

sodomy&Lust: Albüm kapağınız mükemmel.Bunu kim tasarladı?

Tardgrinder: Japonya’dan Kahori fo Deathart

sodomy&Lust: Bütün şarkılarınızın girişleri ölümcül.Bunları;özellikle de Dead Hooker Double Penetration, Teabagged At Birth ve Fingercuffing The Beheaded’ın girişlerini nasıl yaptınız?

Tardgrinder: Dead hooker Double Penetration için pis iş ve diğer bokta Jay ve silent bob örnekleri

sodomy&Lust: Yeni şarkıları oluşturmadan ve kaydetmeden önce neler yapıyorsunuz?

Tardgrinder: Bir sürü ****** çocuğuyla kafaları çekeriz ve yarağımı istila etmiş uçuklarımla oynarım

sodomy&Lust: Sesine özel bir şey yapıyor musun?

Tardgrinder: Sadece içkiyle kaplanmış olarak saklıyorum ve tonlarımı fazlasıyla kapatıyorum.

sodomy&Lust: Şarkılarınızı birçok farklı isimle piyasaya sürdünüz.bütün bu işlerinizi ‘’Tardgrinder Collection’’ olarak bir araya getirmeyi düşünmediniz mi?

Tardgrinder: Düşündük ama kıçımızı kaldırıp yapamadık.

sodomy&Lust: PPHP öldü mü?Bir gün Pocket Pussy Hash Pipe olarak yeni şarkılarınızı piyasaya sürecek misiniz?

Tardgrinder: PPHP sikfuk tır.Aynı grubun başka bir ismiydi.

sodomy&Lust: Kreton’dan başka şarkı varmı?

Tardgrinder: Bu grup 2001 de sikfuk’a ödünç verilerek bitti.

sodomy&Lust: Gruba 3. bir eleman almayı düşünüyor musunuz?

Tardgrinder: Evet,ama daha uygun bir ****** çocuğu bulamadık.

sodomy&Lust: Goregiastic Records hakkında ne düşünüyorsunuz?Avulsed,Torsofuck ve Putrid Pile gibi gruplarla aynı firmada olmanızdan dolayı ne hissediyorsunuz?

Tardgrinder: Bence,Goregiastic Records bir lanettir.İyi iş yaparlar ve lanetleri piyasaya sürerler.Bu gruplarla aynı firmada olmak tatlı bir boktur.

sodomy&Lust: En çok hangi grupla birlikte çalmayı istersiniz?Favori gruplarınız hangileridir?

Tardgrinder: Sadece iyi olan,içip iyi geçiren brutal death gruplarını severim ve aslında favori grubum hiç yoktur,bir çok grubu dinlerim.

sodomy&Lust: Her zaman Digested Flesh’den Rob ve seni aynı işi kaydederken hayal ederim.Bu hayal edebileceğim en mükemmel brutal iş olurdu.Sen bu konuda ne düşünüyorsun?

Tardgrinder: Eminim ki,her ikiside diyalektik bokun hemoroidli ölü bir fahişenin çatlak göt deliğine püskürtülmesi kadar mide bulandırıcı.

sodomy&Lust: Avrupa’yı dolaşmayı düşünüyor musunuz?

Tardgrinder: Evet ama tur ayarlamanın at boku olduğunu biliyorum.

sodomy&Lust: Hepsi bu.sahnede görüşüp,bir gün içmeyi umarım.şerefe!

Sadakât” Mıydı Zamana Yenilen… Yoksa ”Zaman” Mıydı İhanete Buyur Gel Diyen ..

Rocky Fan '

Sapıklıkta bir ekol: Sikfuk Röportajı [2007]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hilary Duff Röportajı